Модельный ряд Fiat

Отзыв о Fiat Punto Evo 2010 года

Автомобиль: Fiat Punto Evo 5-ти дверный 2010 г.в., хэтчбек, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 300000 км, двигатель - 1.3 turbo дизель
Автор: Петро (Украина, Тернополь)   01.08.2017
Расход в городе: 7.0 л/100км, по трассе: 4.3 л/100км, средний: 5.5 л/100км

Купив машину з пробігом по європейських дорогах, раніше мене лякали авто з таким пробігом (300тис), але зробивши огляд і повну діагностику виявилось, що авто практично в ідеальному стані. Турбіна працює тихо, без люфта, ланцюг ГРМ ще не мінявся і зайвих звуків не видає. За час ізди виявилось, що двигун зовсім не бере масла, хоча ізджу на різних швидкостях, навіть до 170-180 км.год. По комфорту дуже сподобалась мягкість ходу і відносно хороша шумоізоляція(на холостих в салоні двигуна практично нечути), на високих швидкостях дорогу тримає чудово. Запчастини по ходовій не дорогі, по інших агрегата не скажу, бо більше нічого не робив. Єдиний мінус який мене турбує, так це малий кліренс.

Плюсы автомобиля: Комфорт. Економія палива. Вартість запчастин помірна.

Минусы автомобиля: Низький кліренс. В літню спеку риплять обмежувачі задніх дверей(при відкриванні), змазка допомагає, але не на довго.

Совет покупателю: Авто варте уваги. Рекомендую! Це моє восьме авто, маю з чим порівняти!

Правдоруб

Якщо не секрет, скільки вийшла з розмитненням та усіма податками? А по кліренсу - ставте гуму з трохи вищим профілем, повинно допомогти.

Abart

300тыс. В идеальном состоянии

Тест-драйв Fiat Punto Evo: Эволюция точки
Эволюция точки

Bella, Bella! Пожилой итальянец не мог сдержать эмоций, все цокал языком и в десятый раз обходил Punto, не позволяя мне тронуться. FIAT в Италии не просто автомобиль – часть культуры; оттого каждая новая модель вызывает у людей интерес.

Продажа б/у Fiat

Fiat 500 2013 Fiat 500 8.900$ 2013 58.000 км